Tento príspevok bol pôvodne publikovaný na stránke https://kryptomagazin.sk/thorchain-straca-vedenie-zatial-co-kryptomeny-vc-spectra-a-maker-solidne-rastu/ a autorom článku je PR články. Tento článok je iba kópia originálneho článku.

Kryptomeny VC Spectra a Maker solídne rastú

PR článok spoločnosti VC Spectra. Napriek dlhotrvajúcej kryptozime sa niektorým špičkovým altcoinom mimoriadne darilo. Medzi ne patria Maker, VC Spectra a THORChain. Zdá sa však, že posledný menovaný sa v poslednom čase vzdal svojej pozície, čím ponechal MKR a SPCT na čele.

Bez ďalších zbytočných rečí preskúmajme, ako si Maker, VC Spectra a THORChain viedli v posledných mesiacoch a čo môžeme očakávať v budúcnosti.

>KÚPIŤ ŽETÓNY SPCT TERAZ<

THORChain sa pomaly vzdáva statusu najlepšieho altcoinu

THORChain bol v posledných týždňoch jedným z najvýkonnejších subjektov na kryptomenovom trhu. V posledných dňoch však THORChain stráca svoju dynamiku. Táto kryptomena za posledných desať dní klesla o 3 %, keďže hype okolo streamovacích swapov ochladol.

THORChain spustila streamovacie výmeny pred dvomi mesiacmi. Táto funkcia umožňuje používateľom THORChainu automaticky rozdeliť veľké swapy na menšie čiastkové swapy, ktoré sa uskutočňujú počas vopred určeného obdobia pre vyššiu efektivitu kapitálu.

Následne cena RUNE počas nasledujúcich dvoch mesiacov vystrelila takmer o 150 %. Zdá sa však, že v posledných dňoch sa situácia zmenila, keďže THORChain sa snaží prekonať úroveň rezistencie na 1,98 dolára.

Navyše, ukazovatele THORChainu naznačujú, že prielom sa zrejme čoskoro neuskutoční, keďže ADX smeruje nadol, zatiaľ čo RSI uviazol v strede s malým priestorom na pohyb a signálna čiara prekročila MACD.

Maker je pred nasadením protokolu Spark na vysokej úrovni

Zdá sa, že cena MKR sa teší z rozruchu okolo navrhovaného nasadenia protokolu Spark na zkSync Era Mainnet. V návrhu sa navrhuje zahrnutie wETH, rETH, wstETH a DAI ako počiatočných kolaterálov, plus nastavenie likvidity 2 miliónov DAI na podporu rastu Sparku na zkSync.

Táto správa vyvolala v komunite rozruch, čo sa prejavilo aj na cene MKR, ktorá za posledný mesiac vzrástla o 45 %. Vďaka pôsobivému výkonu väčšina investorov označila Maker za jeden z altcoinov, ktoré je potrebné sledovať v poslednom štvrťroku 2023. Za súčasného stavu sa zdá, že MKR bude pokračovať vo svojom vzostupe. Mnohí zástancovia Maker veria, že cena MKR môže zatieniť cenu Etherea, ak bude pozitívna dynamika pokračovať.

Maker dokázal prelomiť úroveň odporu 1 393 dolárov a teraz sa ju snaží využiť ako podporu. Ďalšia hlavná rezistencia leží na úrovni 1 762 dolárov. To znamená, že Maker pokračuje v raste, keďže ADX ukazuje smerom nahor. V krátkodobom horizonte však v prípade MKR môže dôjsť k miernemu stiahnutiu, keďže sa zdá, že RSI je zakorenený v prekúpenom teritóriu.

Investori považujú VC Spectra za jeden z najlepších altcoinov, do ktorých možno investovať

VC Spectra, novo spustený nástroj na správu aktív a obchodovanie, sa medzi investormi rýchlo stáva populárnym. Protokol zjednodušuje obchodovanie pre všetkých investorov bez ohľadu na ich úroveň skúseností. VC Spectra včas identifikuje potenciálne ziskové blockchainové projekty za podiel na ich budúcom úspechu.

Výnosy z týchto investícií sa rozdeľujú medzi držiteľov tokenov SPCT vo forme štvrťročných dividend. Podiel, ktorý človek dostane, závisí od toho, koľko tokenov vlastní. Čím viac tokenov VC Spectra vlastní, tým lepšie.

Nedávno VC Spectra vstúpila do tretej fázy predpredaja, v ktorej sa každý token predáva za 0,033 dolára. Investori, ktorí kúpili tokeny v prvej fáze predpredaja, keď bola cena 0,008 dolára, zarobili viac ako 312 % svojej investície. Zatiaľ čo tí, ktorí sa dostali do druhej fázy predpredaja, keď bola cena 0,011 dolára, teraz zaznamenali návratnosť investícií vo výške 200 %.

Cena vo štvrtej fáze predpredaja VC Spectra (SPCT), ktorá sa blíži, bude 0,044 dolára. To znamená, že tí, ktorí sa do nej dostanú teraz, môžu rýchlo získať výnos viac ako 33 %. Okrem toho všetci, ktorí nakúpia teraz, získajú 50 % bonus za vklad.

Viac informácií o predpredaju VC Spectra:

Predpredaj: https://invest.vcspectra.io/login

Webstránka: https://vcspectra.io 

Telegram: https://t.me/VCSpectra

Twitter: https://twitter.com/spectravcfund

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Investovanie do kryptomien je vysoko rizikové. Obzvlášť investovanie do predpredaja (ICO). Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

The post THORChain stráca vedenie, zatiaľ čo kryptomeny VC Spectra a Maker solídne rastú appeared first on KRYPTOMAGAZIN.