Tento príspevok bol pôvodne publikovaný na stránke https://kryptomagazin.sk/su-tieto-kryptomeny-ochrana-pred-moznou-globalnou-financnou-krizou/ a autorom článku je PR články. Tento článok je iba kópia originálneho článku.

Top kryptomeny ktoré môžu počas krízy rásť

PR článok spoločnosti VC Spectra. Vlády na celom svete aktívne zvyšujú úrokové sadzby v zúfalej snahe kontrolovať rastúcu infláciu. Jednoducho povedané, možno smerujeme k hospodárskej kríze. Kryptopriestor môže ponúknuť bezpečný prístav na ochranu vášho majetku, keďže sa predpokladá, že hodnota špičkových altcoinov, ako sú Solana a VC Spectra, môžu rásť.

Otázkou však zostáva: Ako VC Spectra zachráni investorov uprostred hospodárskej krízy a prečo je to jedna najlepších kryptomien na investovanie?

>>KÚPIŤ TOKENY SPCT TERAZ<<

Integrácia Solany s MetaMask zvyšuje náladu investorov

Podľa najnovších správ o Solane má peňaženka Solana spoločnosti Solflare debutovať na MetaMask Snaps, čo je inovatívna funkcia, ktorú predstavili inžinieri spoločnosti ConsenSys. Táto integrácia prináša do peňaženiek MetaMask nové vzrušujúce možnosti, ktoré umožňujú lepšie prispôsobenie a priamu správu tokenov SOL a NFT založených na Solane.

Okrem toho otvára dvere pre dApps Solana, ktoré budú prístupné priamo prostredníctvom MetaMask. Cieľom tohto kroku je zjednodušiť používateľskú skúsenosť pre záujemcov o zapojenie sa do blockchainu Solana a vymazať trenie spojené s inštaláciou novej peňaženky.

Očakáva sa, že tento faktor pohodlia priláka do siete Solana viac používateľov vzhľadom na to, že MetaMask sa môže pochváliť viac ako 100 miliónmi používateľov, čo z nej robí jednu z najpopulárnejších kryptopeňaženiek na svete.

Oznámenie o integrácii Solflare s MetaMask Snaps malo okamžitý pozitívny vplyv na cenu kryptomeny SOL. Dňa 11. septembra, teda deň pred zverejnením tejto správy, sa kryptomena SOL obchodovala za 17,46 dolára.

Po zverejnení správy však cena 12. septembra prudko vzrástla o 6,8 % na 18,66 dolára. Tento pozoruhodný nárast ceny v priebehu 24 hodín svedčí o jasnom zvýšení nálady investorov, pokiaľ ide o budúce vyhliadky Solany.

Keďže ekosystém Solana sa naďalej rozširuje a robí strategické kroky na zlepšenie dostupnosti pre používateľov, analýza ceny Solana v najbližších mesiacoch sa zdá byť pozitívna. Integrácia s MetaMask Snaps je len jedným z mnohých vývojových trendov, ktoré by mohli viesť k ďalšiemu prudkému nárastu hodnoty kryptomeny SOL, vďaka čomu je jedným z altcoinov, ktoré treba sledovať vo vyvíjajúcom sa prostredí kryptomien.

VC Spectra stúpa o 127 % uprostred klesajúceho trhu

Aby investori unikli ničivým finančným dôsledkom nadchádzajúcej hospodárskej krízy, pozerajú sa smerom k špičkovým kryptomenám, ako je Solana. VC Spectra si však nedávno získala pozornosť po výnimočnom výkone uprostred bojujúceho klesajúceho trhu minulý mesiac.

VC Spectra je decentralizovaná spoločnosť pre správu investícií, ktorá hľadá investície do rôznych spoločností s potenciálom vyšších výnosov. Vysokokvalifikovaný tím investičných guru spoločnosti VC Spectra zabezpečuje minimalizáciu rizika.

Jadrom jej inovácií je jej natívny token SPCT, ktorý je tokenom štandardu BRC-20 postaveným na blockchaine bitcoinu a riadi sa deflačným mechanizmom. SPCT možno využiť na rôzne činnosti v rámci platformy VC Spectra, ako je správa aktív, decentralizované obchodovanie a platba transakčných poplatkov.

VC Spectra začala vyplácať dividendy svojim investorom vo fáze verejného predpredaja, ktorá je teraz v tretej fáze. Verejný predpredaj sa začal s cenou tokenu 0,008 dolára, ale odvtedy jeho hodnota vzrástla o 212,5 % na 0,025 dolára.

Zatiaľ čo ostatné top altcoiny sa minulý mesiac potýkali s problémami uprostred klesajúceho trhu, SPCT v 2. fáze poskočil o 127 % z 0,011 dolára na 0,025 dolára.

Viac informácií o predpredaji VC Spectra nájdete tu:

Nakúpiť cez presale: https://invest.vcspectra.io/login

Webstránka: https://vcspectra.io

Telegram: https://t.me/VCSpectra

Twitter: https://twitter.com/spectravcfund

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Investovanie do kryptomien je vysoko rizikové. Obzvlášť investovanie do predpredaja (ICO). Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

The post Sú tieto kryptomeny ochrana pred možnou globálnou finančnou krízou? appeared first on KRYPTOMAGAZIN.