Tento príspevok bol pôvodne publikovaný na stránke https://kryptomagazin.sk/pozor-je-tu-novy-binance-launchpool-ziskat-mozete-stovky-dolarov/ a autorom článku je Henrieta Balázsová. Tento článok je iba kópia originálneho článku.

Binance spustila ďalší launchpool, vďaka ktorému môžete získať novú kryptomenu IO.NET úplne zadarmo a to len vďaka tomu, že využijete staking kryptomien FDUSD alebo BNB. Podľa oficiálneho oznámenia táto udalosť trvá iba 4 dni, takže ak máte záujem, mali by ste túto príležitosť využiť čo najskôr.

Binance oznamuje nový launchpool

Binance launchpool je platforma na burze, ktorá umožňuje používateľom staking svojich kryptomien, ako sú BNB alebo iné mince, aby získali nové tokeny z nových projektov. Je to spôsob, ako sa používatelia môžu zúčastniť v počiatočných fázach nového projektu a získať odmeny resp. kryptomeny zadarmo. Na využitie launchpoolu budete potrebovať overený účet na Binance cez proces známy ako KYC (Know Your Customer).

Registrovať sa

Následne stačí už len zvoliť množstvo tokenu FDUSD alebo BNB a potvrdiť staking. Výška odmeny závisí od výšky sumy, ktorá je v stakingu. Zároveň si viete vypočítať, zhruba koľko tokenov dostanete, keďže k dispozícii je informácia o celkovom počte tokenov, ktoré sa distribuujú vo forme odmeny a o celkovej vloženej sume celého launchpoolu.

97%

Zarábaj aj ty na raste kryptomien.

Začni ich nakupovať na Binance a získaj 100 dolárový vstupný bonus.

Sponzorovaný obsah

Ako sa prerozdelia odmeny?

Celkovo ide už o 55. launchpool Binance, ktorý sa tentokrát zameriava na kryptomenu IO.NET (IO). Ide o decentralizovanú výpočtovú a cloudovú platformu umelej inteligencie. Udalosť sa začína dnes, 7. júna, a skončí sa presne o 4 dni.

IO Launchpool

Následne sa 11. júna spustí obchodovanie IO s kryptomenami:

  • BTC,
  • USDT,
  • BNB,
  • FDUSD,
  • TRY.

Binance bude prvá platforma kde budete môcť obchodovať token IO. Celková ponuka mincí bude predstavovať 800,000,000 IO, zatiaľ čo vo forme odmeny v launchpoole sa odovzdá účastníkom 20,000,000 IO. Pre tých, ktorí budú robiť staking FDUSD, celková odmena bude predstavovať 15 % odmien (3,000,000 IO) a pre BNB staking 85 % odmien (17,000,000 IO).

Výhody Binance launchpoolu
  • Integrácia s burzou – launchpool je priamo prepojený s burzou Binance. To predstavuje vysokú mieru dôveryhodnosti a legitimity.
  • Jednoduchosť – rozhranie je prívetivé a hneď ho pochopí aj začiatočník. Taktiež samotný proces zúčastnenia sa launchpoolu zvládne úplne každý.
  • Pasívny príjem – tokeny v podstate získavate bez námahy. Urobíte pár klikov a pozeráte sa, ako vám pribúdajú odmeny
  • Flexibilita – kedykoľvek môžete vložené kryptomeny vybrať zo stakingu, alebo naopak, rozšíriť ich objem.
  • Predpredaj – launchpool znamená, že získavate kryptomeny, ktoré ešte nie sú verejne dostupné na obchodovanie.

The post Pozor, je tu nový Binance launchpool. Získať môžete stovky dolárov appeared first on KRYPTOMAGAZIN.