Tento príspevok bol pôvodne publikovaný na stránke https://kryptomagazin.sk/obchodujte-na-binance-s-meme-coinami-a-ziskajte-atraktivne-odmeny/ a autorom článku je Henrieta Balázsová. Tento článok je iba kópia originálneho článku.

Obchodujte na Binance s meme coinami

Binance Spot predstavuje novú vzrušujúcu akciu pre všetkých svojich používateľov, ktorí za posledných 90 dní neobchodovali na ich platforme. Táto akcia je určená pre bežných a VIP 1-3 používateľov a ponúka celkovo 10 000 FDUSD v tokenových poukážkach.

Obchodovanie s meme coinami je teraz výhodné

Ak ste jedným z tých, ktorí spĺňajú podmienky akcie, máte teraz skvelú príležitosť získať časť z tohto balíka tokenových poukážok. Stačí sa zaregistrovať do propagačnej akcie a zrealizovať obchod v hodnote aspoň 100 USD na oprávnených spotových obchodných pároch. Prvých 2 000 používateľov, ktorí splnia tieto podmienky, získajú 5 FDUSD v tokenových poukážkach.

Využiť túto ponuku

Oprávnené spotové obchodné páry sú nasledovné:

Oprávnené spotové páry

Oprávnené spotové páry. Zdroj: binance.com

Táto akcia je skvelou príležitosťou pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o obchodovanie s kryptomenami a chcú získať dodatočnú hodnotu za svoje obchody. Binance je jednou z najpopulárnejších a najspoľahlivejších kryptomenových búrz na svete, ktorá ponúka široké spektrum obchodných párov a nástrojov pre obchodovanie.

Nezabudnite, že akcia trvá len do 5. mája 2024, takže neváhajte a konajte rýchlo. Registrujte sa, zrealizujte obchod a získajte svoje tokenové poukážky. S Binance Spot máte všetky nástroje, ktoré potrebujete na to, aby ste sa stali úspešným obchodníkom s kryptomenami.

97%

Zarábaj aj ty na raste kryptomien.

Začni ich nakupovať na Binance a získaj 100 dolárový vstupný bonus.

Sponzorovaný obsah

Registrácia na Binance

Ak ste doteraz neobchodovali na Binance, táto akcia je pre vás ideálnou príležitosťou, ako začať. Registrácia je jednoduchá a rýchla a môžete začať obchodovať okamžite po overení vášho účtu. Binance ponúka používateľsky prívetivé rozhranie a množstvo vzdelávacích materiálov, ktoré vám pomôžu zorientovať sa vo svete kryptomien.

Okrem tejto akcie ponúka Binance Spot aj množstvo ďalších výhod pre svojich používateľov. Medzi ne patrí napríklad nízke poplatky za obchodovanie, rýchle a bezpečné transakcie a široká škála platobných metód. Binance tiež pravidelne pridáva nové kryptomeny a obchodné páry, takže máte vždy prístup k najnovším trendom na trhu.

Návod, ako získať 100 dolárový uvítací bonus, nájdete tu:

Bonus 100 dolárov

Binance sa dlhodobo snaží poskytovať svojim používateľom kvalitné služby a atraktívne príležitosti. Tento propagačný program je ďalším dôkazom ich záväzku voči komunite. Odmeňovanie lojálnych používateľov a podpora organického rastu platformy sú kľúčovými aspektmi ich stratégie.

Prečo si vytvoriť účet na Binance?

Burza Binance je vhodná pre začínajúcich i pokročilých obchodníkov, ktorí hľadajú cestu, ako sa dostať ku kryptomenám a zarobiť na nich. Okrem toho ponúka skvelé benefity:

  1. Vstupný bonus 100 dolárov pre každého klienta.
  2. Pravidelné Lauchpooly.
  3. Akcie, na ktorých viete získať rôzne odmeny a kryptomeny v hodnote aj 100 eur zadarmo.
  4. Odmeňovací systém za držanie kryptomien (staking).
  5. A veľa dalšieho.

The post Obchodujte na Binance s meme coinami a získajte atraktívne odmeny appeared first on KRYPTOMAGAZIN.