Tento príspevok bol pôvodne publikovaný na stránke https://kryptomagazin.sk/nova-aplikacia-cerpacej-stanice-je-na-nezaplatenie-toto-su-jej-najvacsie-vyhody/ a autorom článku je Michal Sobek. Tento článok je iba kópia originálneho článku.

Orlen má pre vodičov prekvapenie

Orlen, prevádzkovateľ čerpacích staníc nielen na Slovensku, spustil novú mobilnú aplikáciu, ktorá vodičom rozhodne uľahčí život. Prináša totiž veľmi praktické funkcie. O téme informoval denník Pravda.

Zbieranie vernostných bodov už z potravinových alebo iných reťazcov určite dôverne poznáte. Teraz ich môžete zbierať po každom nákupe pohonných látok či tovaru.

Stačí si v aplikácii načítať váš osobný QR kód. Ten následne načíta zamestnanec čerpacej stanice a body vám budú automaticky pripísané na váš účet.

Pre nových zákazníkov si Orlen pripravil 150 bodov ako uvítací bonus. Musia však minúť minimálne 10 eur. Extra body získajú vodiči napríklad na narodeniny alebo za zdieľanie aplikácie s priateľmi.

Aplikácia Orlenu je veľmi praktická

Aplikácia Orlenu je veľmi praktická. Zdroj: shutterstock.com/Longfin Media

Občas sa vám môže stať, že nie úplne dobre odhadnete stav vašej palivovej nádrže a budete musieť niekde narýchlo natankovať. V rámci aplikácie tak môžete jednoducho nájsť najbližšie čerpacie stanice Orlen.

Ďalšou výhodou je to, že novú mobilnú aplikáciu Orlen môžete využiť aj v susednom Česku. Stačí si ju stiahnuť buď pre Android cez Google Play, alebo pre iPhone cez App Store.

Ďalšie benefity prinášajú vernostné karty TANKKARTA Easy a Business. Nabíjanie TANKKARTY Easy prebieha online bankovým prevodom alebo priamo na čerpacej stanici. Hlavnou výhodou je tankovanie so zľavou na všetkých čerpacích staniciach s obsluhou, a to bez podmienky minimálneho odberu paliva.

TANKKARTA Business je zase navrhnutá pre firmy. Môžu ju používať viacerí zamestnanci a je vybavená PIN kódom. V prípade straty je k dispozícii aj funkcia rýchleho zablokovania. Karta tiež umožňuje sledovať všetky transakcie cez zákaznícky portál.

98%

Už sa viac neboj o svoje peniaze.

Investuj a premeň svoje obavy na príležitosť.

Sponzorovaný obsah

Obchodovanie je riskantné a môžete pri ňom stratiť časť alebo celý investovaný kapitál. Poskytnuté informácie slúžia len na informačné a vzdelávacie účely a nepredstavujú akýkoľvek typ finančného poradenstva a/alebo investičného odporúčania.

The post Nová aplikácia čerpacej stanice je na nezaplatenie. Toto sú jej najväčšie výhody appeared first on KRYPTOMAGAZIN.