Tento príspevok bol pôvodne publikovaný na stránke https://kryptomagazin.sk/najlepsie-predpredaje-kryptomien-v-sucasnosti-pre-co-najvacsiu-navratnost/ a autorom článku je PR články. Tento článok je iba kópia originálneho článku.

Top kryptomeny na nákup

Uvažujete o rozšírení svojho investičného portfólia o nové potenciálne kryptomeny? Potom sa môže oplatiť investovať do projektov v štádiu predpredaja.

Dnes sa pozrieme na tri perspektívne projekty v úvodnom štádiu svojho životného kolobehu. Už teraz majú na konte milióny dolárov, ktoré vyzbierali počas prvých dní fundraisingu.

So silnou komunitnou podporou a premyslenou stratégiou majú projekty PlayDoge, Base Dawgz a Sponge V2 všetky predpoklady na úspešný vstup do sveta kryptomien.

4 hlavné výhody investovania do projektov v štádiu predpredaja:
  1. Včasný prístup k novým tokenom: Predpredaj umožňuje investorovi získať nové kryptomeny ešte pred ich oficiálnym uvedením na trh za zvýhodnené ceny.
  2. Väčší ziskový potenciál: Nákup v predpredaji môže priniesť väčší zisk v porovnaní s investovaním až po uvedení na trh.
  3. Diverzifikácia portfólia: Predpredaj umožňuje rozšíriť investičné možnosti o nové a inovatívne projekty, čím sa zvyšuje potenciál pre zaistenie ziskov a znižuje riziko straty.
  4. Exkluzívne výhody a bonusy: Mnohé projekty ponúkajú rôzne bonusy a výhody, ako sú nižšie poplatky alebo prístup k exkluzívnym službám, čo môže zvýšiť celkový zisk.

Predpredaj PlayDoge prekročil 4 milióny dolárov a ďalej rastie

Predpredaj PlayDoge

Predpredaj PlayDoge. Zdroj: playdoge.io/sk

Prvým z projektov PlayDoge. Za dva týždne od spustenia predpredaja sa doň zapojili tisíce investorov a výsledkom je vyzbieraných vyše 4,2 milióna dolárov.

PlayDoge je mobilná hra postavená na princípe Play-to-Earn (P2E). V čom P2E spočíva?

V porovnaní s klasickou počítačovou hrou, pri Play-to-Earn hrách svoju aktivitu premieňate na nové kryptotokeny. Hraním P2E sa tak zabávate a zároveň svoj postup monetizujete.

Model P2E dnes zažíva boom práve vďaka blockchainovým technológiám a odborníci spolu s tržnými výsledkami naznačujú, že tento trend bude len rásť.

PlayDoge

PlayDoge je mobilná hra inšpirovaná nostalgickou hrou Tamagoči z 90. rokov. Tvorcovia ju však obohatili o najmodernejšie technologické prvky a integrované blockchainové funkcie. Používateľ sa v hre stará o svojho štvornohého miláčika, prevádza ho sériou minihier a za to zarába natívne tokeny PLAY.

Hernú aplikáciu PlayDoge si bude môcť po skončení predpredaja zahrať každý, keďže bude k dispozícii na stiahnutie v Google Play a Apple Store.

Tokeny si momentálne môžete kúpiť za zvýhodnenú cenu 0,00507 dolára, avšak predpredaj má dynamický charakter. To znamená, že čím viac prostriedkov sa vyzbiera, tým vyššia bude cena tokenu PLAY

Okrem mechanizmu P2E si môžete zabezpečiť pasívny príjem uzamknutím tokenov do štruktúry blockchainu. Za staking vás PlayDoge následne odmení ročným percentuálnym výnosom až 240 %.

V rámci podpory komunity poskytuje platforma majiteľom virtuálnych miláčikov tiež možnosť vzájomnej interakcie a súťaženie o prémiové body vymeniteľné za tokeny PLAY. Viac o predpredaji ako aj o samotnej platforme PlayDoge sa dozviete na oficiálnej stránke.

Web PlayDoge

Potenciál Base Dawgz vďaka kompatibilite s piatimi blockchainmi

Predpredaj Base Dawgz

Predpredaj Base Dawgz. Zdroj: basedawgz.com/sk

Obchodovanie na kryptotrhu môže niektorým investorom doslova dvíhať tep. Ak patríte medzi nadšencov extrémnych zážitkov alebo ste fanúšikom vtipných meme coinov, projekt Base Dawgz je pre vaše diverzifikované portfólio vhodným kandidátom.

Tvorcovia Base Dawgz prichádzajú na trh s coinom, ktorý spája tematiku base jumpingu s obľúbeným psím plemenom Shiba Inu.

No tým najväčším lákadlom pre potenciálnych investorom je, že meme coin disponuje multichainou operabilitou. Base Dawgz funguje na piatich blockchainových sieťach, a to Ethereum, Solana, Binance Smart Chain, Avalanche, a na jeho primárnej sieti – Base. Táto schopnosť prináša hneď niekoľko výhod.

Aké sú výhody multichainovej operability Base Dawgz?
  1. Zvyšuje dostupnosť a likviditu tokenov. Používatelia môžu obchodovať a používať svoje tokeny na svojej preferovanej blockchain sieti. Táto flexibilita môže viesť k vyšším objemom obchodov a väčšej prítomnosti na trhu​.
  2. Znižuje závislosť od jednej siete. Tým sa zmierňujú riziká spojené s problémami konkrétnych sietí (preťaženie, vysoké poplatky alebo bezpečnostné riziká).
  3. Umožňuje projektu osloviť širšiu komunitu kryptoinvestorov a aktívnych účastníkov projektu.
  4. Integruje inovatívne funkcie a odmeny, ako sú Share-to-Earn airdropy a staking odmeny.

Záujemcovia o natívne tokeny DAWGZ sa môžu zapojiť do predpredaja na jednej zo spomenutých decentralizovaných sietí. Stačí prepojiť svoju kryptopeňaženku s predpredajovým widgetom na oficiálnej stránke projektu. K nákupu vám poslúžia kryptomeny ETH, BNB, AVAX, SOL alebo USDT. Tokeny DAWGZ sa momentálne predávajú za zvýhodnenú cenu 0,00502 dolára.

Tokenomika Base Dawgz

Tokenomika Base Dawgz. Zdroj: basedawgz.com/sk

Base Dawgz nezabúda ani na ďalšie možnosti získania pasívneho príjmu. V rámci tokenomiky sa vyčlenilo 20 % celkového objemu tokenov na odmeny za staking.

Ďalších 15 % tokenov tvorcovia alokovali na odmeny za tvorbu kreatívnych meme príspevkov na sociálnych sieťach Telegram a Twitter. Odmeny spolu s viacreťazcovou sa premietli do dynamiky predpredaja, kde investori vložili viac než 1,28 milióna dolárov. Potenciál výnosov je totiž skutočne zaujímavý.

Web Base Dawgz

Stakujte token Sponge V2 so 60 % odmenou

Tretím projektom s vysokou potenciálnou návratnosťou je Sponge V2. Ide o pokračovanie pôvodného meme coinu Sponge V1, ktorý sa, ako názov naznačuje, inšpiroval známou kreslenou postavou SpongeBob.

Sponge V2 prináša množstvo nových funkcií a investičných výhod. Za projektom stojí silná komunita verných milovníkov coinov SPONGE, ktorí k dnešnému dňu premostili staršiu verziu tokenu na novú v hodnote viac než 1,125 milióna dolárov.

Jednou z hlavných inovácií Sponge V2 je preto mechanizmus Stake-to-Bridge, ktorý umožňuje užívateľom prepojiť svoje existujúce tokeny Sponge s novým systémom. Týmto spôsobom môžu investori, ktorí už vlastnia tokeny Sponge, presunúť svoje tokeny do nového V2 poolu a získať ďalšie tokeny SPONGEV2. Tento mechanizmus vytvára synergický vzťah medzi starými a novými tokenmi, čím zvyšuje ich hodnotu a motivuje držiteľov k dlhodobému investovaniu​​.

Platforma tak disponuje možnosťou stakingu s ročnou mierou výnosu 60 %. Uzamknúť tokeny môžete na sieti Polygon.

Okrem toho projekt Sponge V2 plánuje spustiť vlastnú Play-to-Earn hru. Členom komunity tak umožní zarábať kryptomeny účasťou na interaktívnych hrách, čím ešte viac stimuluje dopyt po tokenoch SPONGEV2 a zároveň zvyšuje zapojenie komunity.

Vlastná Play-to-Earn hra

Vlastná Play-to-Earn hra. Zdroj: sponge.vip/sk

Projekt funguje na sieti Polygon, známej svojou schopnosťou poskytovať rýchle a lacné transakcie. Práve preto môže Sponge naplno využiť potenciál vlastnej hry nielen z hľadiska zábavy, ale aj vo forme efektívneho spôsobu zarábania.

Web Sponge V2

Záver

Investovanie do kryptomien, ktoré sa nachádzajú v štádiu predpredaja, prináša množstvo výhod. Prístup k novým tokenom za výhodné ceny, vyšší ziskový potenciál a možnosť využívať exkluzívne výhody sú faktory, ktoré tento investičný prístup robia príťažlivým.

Momentálne sa vo fáze predpredaja nachádza niekoľko sľubných projektov. Tri z nich – PlayDoge, Base Dawgz a Sponge V2 – vynikajú svojou stratégiou, aktívnou komunitou a značným objemom kapitálu, ktorý stihli za krátky čas vyzbierať.

Článok vznikol v spolupráci s firmou Clickout.

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Investovanie do kryptomien je vysoko rizikové. Obzvlášť investovanie do predpredaja (ICO). Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o čo si môžete dovoliť prísť!

The post Najlepšie predpredaje kryptomien v súčasnosti pre čo najväčšiu návratnosť appeared first on KRYPTOMAGAZIN.