Každá zmena vedie k ďalšej zmene. Niektoré zmeny nás vôbec neovplyvnia a iné nám obrátia život naruby. Pri zmenách je najdôležitejšia schopnosť adaptácie. Čím skôr si človek uvedomí, že zmena je pre jeho život nevyhnutná a dokáže ju akceptovať, tým skôr dokáže znova plnohodnotne a spokojne žiť.

 

Zásadnou zmenou pre ďalšie smerovanie našej spoločnosti bol vznik Bitcoinu – prvej kryptomeny. Následne na to začali vznikať ďalšie Altcoiny. Vznik kryptomien postupne začal ovplyvňovať všetky oblasti našich životov. Najväčší vplyv mal tento prelom hlavne na finančný sektor, pretože so zrodom kryptomien prišli decetralizované časy, v ktorých môžete mať svoje peniaze pod kontrolou. A tak, ako jedna zmena vedie k ďalšej zmene, s príchodom digitálnych mien začínajú vznikať aj decentralizované finančné inštitúcie.

Medzi prvé z nich patrí Change Bank. Prvá krypto banka – banka budúcnosti. Change Bank plánuje vytvoriť platformu, ktorá zabezpečí, aby používanie kryptomien pri finančných transakciách bolo prinajmenšom také jednoduché ako platenie eurom. Navyše by sa to celé malo zaobísť bez poplatkov za vytvorenie účtu, prevodov finančných prostriedkov a samozrejme bez poplatkov za platby.

Myslíte si, že je správny čas na zmenu? Change bank si to myslí, pretože je to ďalší nevyhnutný krok vo vývoji, nielen finančného sektora. A čo si myslíte vy? Ak ste sa rozhodli túto zmenu prijať a adaptovať sa – kliknutím na tento exkluzívny link spravíte krok do finančného sveta budúcnosti.