Tento príspevok bol pôvodne publikovaný na stránke https://kryptomagazin.sk/millionero-recenzia-podrobny-pohlad-na-obchodnu-platformu/ a autorom článku je Marek Jendrál. Tento článok je iba kópia originálneho článku.

Millionero recenzia

Millionero v kocke v kocke
Názov spoločnosti
Millionero
Sídlo spoločnosti
S. Vincent & Grenadines
Web
millionero.com
Obchodné poplatky
Od 0,3 % spot, 0,01 % futures
Minimálny vklad
100 eur
Licencia
Nie je pod dohľadom NBS
Podpora eura
uncheck
Zákaznícka podpora
check
Slovenský jazyk
uncheck
Copy trading
check
FacebookInstagramTelegramXLinkedInYoutube

  • Jednoduché rozhranie a registrácia
  • Vhodné predovšetkým pre začiatočníkov
  • Bezpečnosť a overenie KYC

  • Malý výber kryptomien
  • Slabá popularita

[chapters_list]

Millionero je popredná obchodná platforma zameraná na výmenu kryptomien. Je známa predovšetkým vďaka svojim inovatívnym funkciám, dostačujúcim objemom obchodovania a jednoduchému rozhraniu. Spoločnosť sa zameriava na používateľskú skúsenosť a prívetivé prostredie, čo je zároveň aj vízia spoločnosti.

Prečo si vybrať Millionero?

Millionero je kryptomenová burza zameraná prevažne pre začínajúcich obchodníkov a investorov. Ponúka veľmi jednoduché rozhranie.

Millionero o sebe tvrdí, že je najjednoduchšia kryptomenová burza vôbec a zbaví klientov všetkých starostí. Takže platforma by mala byť vhodná predovšetkým pre obchodníkov, ktorí nemajú až toľko času na aktívne obchody. Jednou z možností, ktorá poskytuje tento luxus, je sledovanie iných obchodníkov a ich rozhodnutí cez Copytrading.

Spoločnosť dostala ocenenie najlepšej kryptomenovej burzy na Crypto Expo Asia 2023 a bola označená za najlepšiu vznikajúcu kryptomenovú burzu na World Blockchain Summit 2023. Podľa údajov CoinMarketCap sa v čase písania za jeden deň zobchodovalo na burze takmer 7,5 milióna dolárov.

Millionero okrem klasického obchodovania poskytuje aj rôzne odmeny. Spoločnosť s vami zdieľa až 55 % obchodného poplatku od zákazníkov prostredníctvom vášho odporúčania. Ak títo ľudia prizvú ďalších, poplatky máte aj z nich, ale na inej úrovni. Celkovo je úrovní až 5 a dokopy môžete dosiahnuť až úroveň 55 %.

Spoločnosť ďalej poskytuje funkciu hedgingu, ktorá otvorí v prípade poklesu trhu reverznú pozíciu a ochráni vaše peniaze. Môžete tu obchody kopírovať od skúsenejších dokonca cez automatizované obchodovanie. Týmto spôsobom sa môžete učiť aj ako začiatočník.

The post Millionero recenzia, skúsenosti a poplatky: Podrobný návod appeared first on KRYPTOMAGAZIN.