Tento príspevok bol pôvodne publikovaný na stránke https://kryptomagazin.sk/maju-ordinals-negativny-dopad-na-bitcoin-tradecurve-prinasa-riesenie-pre-kryptomenovych-ochodnikov/ a autorom článku je PR články. Tento článok je iba kópia originálneho článku.

Btcoin Ordinals predstavuje problém

PR článok spoločnosti Tradecurve.io. Ordinálne NFT sú inovatívnym spôsobom vytvárania NFT na Bitcoine. Hoci NFT nie sú novinkou, na trhu prevažne dominujú NFT založené na Ethereu a Solane. Ordinals by mohli byť prvým odrazovým mostíkom k rozsiahlym kolekciám NFT.

Nie všetci investori sú však o tom presvedčení. Niektorí sa domnievajú, že Ordinals by mohli spôsobiť nárast poplatkov za bitcoin a pokles ceny. Medzitým sa spoločnosť Tradecurve tiež snaží inovovať priestor DeFi tým, že po prvýkrát prináša deriváty obchodníkom s kryptomenami, čo môže spôsobiť revolúciu v spôsobe nákupu tradičných aktív.

>>Zaregistrujte sa do predpredaja spoločnosti Tradecurve<<

Bitcoinové nariadenia by mohli spôsobiť prudký nárast poplatkov

Bitcoin Ordinals boli spustené v mainnete Bitcoinu 20. januára 2023. V skratke ide o najjednoduchší spôsob vytvárania NFT na Bitcoine. Hoci niektoré siete druhej vrstvy postavené nad Bitcoinom už umožňujú vývoj NFT na báze Bitcoinu, Ordinals majú úplne odlišnú architektúru.

Od spustenia Ordinals bolo vyrazených viac ako 200 000 Ordinals NFT a komunita sa každým dňom rozrastá o tisíce. Zbierky ako Ordinal Punks a Apes on Bitcoin sú priekopníkmi vývoja, pričom na inzerciu a predaj zbierok sa budujú špecializované burzy ako Ordswap.

Niektorí investori sa však domnievajú, že napriek svojmu potenciálu na trhu môžu byť Ordinals Bitcoinu zlou správou. Bitcoinové Ordinals boli opísané ako “zbytočne zapĺňajúce blokový priestor Bitcoinu”, ktorý by sa mohol využívať na finančné transakcie. S rastúcou popularitou ordinálov sa bude zvyšovať cena bitcoinových transakcií, čo pravdepodobne povedie k zníženiu počtu uskutočňovaných transakcií a potenciálne ovplyvní hodnotu Bitcoinu.

Na druhej strane býčí používatelia sa domnievajú, že prílev Ordinals investorov by mohol byť pre bitcoinový blockchain skvelou správou, pretože by sa zvýšil počet prípadov jeho použitia, aby sa stal viac než len prostriedkom finančných transakcií.

Tradecurve umožňuje investorom obchodovať deriváty za krypto

Spoločnosť Tradecurve sa svojou novou hybridnou burzou snaží vyplniť medzeru medzi investíciami do kryptografických a tradičných aktív. Inovatívna burza Tradecurve umožňuje investorom anonymne nakupovať tradičné aj DeFi aktíva. Aktíva zahŕňajú deriváty, CFD, forex a ďalšie z jedného účtu bez toho, aby museli niekedy prejsť kontrolou KYC.

Hoci táto jedinečná kombinácia tradičných a kryptoaktív je už dostupná na niekoľkých centralizovaných burzách, investori musia často absolvovať rušivé kontroly KYC, čo môže niektorých používateľov obmedzovať na základe ich geografickej polohy.

So službou Tradecurve môžu investori obchodovať kdekoľvek na svete a zároveň využívať mnohé nástroje platformy. Medzi ne patria obchodné algoritmy, služby kopírovania obchodov a systémy obchodovania s umelou inteligenciou, ku ktorým je možné získať prístup prostredníctvom predplatného.

Pre nových investorov vytvorí Tradecurve aj metaverse obchodnú akadémiu. V tejto akadémii sa investori môžu naučiť základy investovania, zúčastniť sa na živých rozhovoroch a budovať svoje portfólio pomocou podrobnejších obchodných stratégií.

Tradecurve sa v súčasnosti predáva za 0,012 USD v druhej fáze predpredaja a predalo sa už viac ako 31 miliónov TCRV tokenov. Počas predpredaja Tradecurve predá len 40 % svojej zásoby tokenov, pričom tokeny sa použijú na zľavnené predplatné, upgrade VIP účtov a možnosti stávkovania.

Vzhľadom na jej súčasnú trajektóriu sa analytici domnievajú, že tokenov TCRV by sa mohol počas predpredaja zvýšiť 50-násobne, po čom bude nasledovať 100-násobný nárast, keď Tradecurve začne fungovať. Takýto prudký nárast by urobil Tradecurve hodnotnejším ako mnohé z najvýkonnejších projektov na trhu a zaradil by Tradecurve medzi najlepšie burzy na trhu.

Viac informácií o predpredaji Tradecurve nájdete na odkazoch nižšie:

Webstránka: https://tradecurve.io/

Nakúpiť v predpredaji: https://app.tradecurve.io/sign-up

Twitter: https://twitter.com/Tradecurveapp

Telegram: https://t.me/tradecurve_official

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Ak sa rozhodnete investovať peniaze do akéhokoľvek projektu, je to Vaše rozhodnutie, na Vaše vlastné riziko. Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

The post Majú Ordinals negatívny dopad na bitcoin? Tradecurve prináša riešenie pre kryptomenových ochodníkov appeared first on KRYPTOMAGAZIN.