Marihuana a konkrétne legalizácia marihuany je v našej konvenciou opradenej spoločnosti pomerne citlivá téma. Táto bájna rastlina je opradená rozmanitými mýtmi a zároveň rôznymi pohľadmi spomaľujúcimi proces jej dekriminalizácie. Určite by bolo zbytočné snažiť sa napadnúť politický, ekonomický, alebo morálny aspekt tohto procesu, ktorý rozdeľuje našu spoločnosť na dva tábory.

Cieľom týchto riadkov je pozrieť sa na marihuanu z iného zorného uhlu. Nie ako na drogu, ale ako na surovinu budúcnosti. Surovinu, ktorá môže uľavovať od bolesti pri ťažkých fyzických chorobách. Lacný stavebný materiál, alebo nízko-nákladovú zložku pre materiály, ktoré s pridaním konope získajú vylepšené vlastnosti.

Bolo by zbytočné a priam nemožné popísať v pár riadkoch pozitíva a negatíva tejto rastliny. Z toho dôvodu radšej nechám za seba hovoriť nasledujúci dokument: The Union – The Business Behind Getting High. Možno otvorí oči aj najväčším skeptikom. Niekedy len stačí, nakuknúť za stenu.

Vitajte za stenou. Mnohí z vás sú určite intelektuálne zdatní jedinci, ktorých názor, ešte nestihol byť zotročený konvenciou v rukách babylonu. Verím, že dôvody pre ktoré sa prikláňate k táboru bojujúceho za dekriminalizáciu marihuany siahajú za hranice vašej sebeckosti a nejde len o zrolovanie si brčka, bez strachu pred zákonom.

Bez ohľadu na vaše postoje dávam do popredia Paragon Coin. Spoločnosť Paragon má za cieľ urobiť revolúciu v oblasti priemyslu s Marihuanou. S využitím blockchain technológie chcú prispieť k väčšej kontrole počas celého procesu, od pestovania až ku koncovému využitiu Marihuany. Pre viac relevantných informácií sa určite registrujte na stránke Paragon Coin cez tento exkluzívny link. Nájdete tam ich white paper, ktorý vám poskytne viac informácií k danej problematike. Celkom dobre ich zámery opisuje aj toto sprievodné video.

Tak čo, ku ktorému táboru sa nakoniec pridáte?