Tento príspevok bol pôvodne publikovaný na stránke https://kryptomagazin.sk/ktora-cena-bitcoinu-predstavuje-idealnu-zonu-nakupu/ a autorom článku je Marek Hamran. Tento článok je iba kópia originálneho článku.

Ideálna cena na nákup Bitcoinu

Kolaps burzy FTX naďalej negatívne ovplyvňuje celý kryptomenový trh. Najnovšie krach oznámila aj spoločnosť BlockFi, ktorá môže vyvolať ďalší pokles. Prekvapivým faktom je zvyšujúca sa akumulácia Bitcoinu, a to najmä u menších investorov. Aká je teda ideálna cena na nákup Bitcoinu?

Touto témou sa zaoberal kryptomenový expert BinhDang, ktorý je členom analytickej platformy CryptoQuant. Podľa jeho názoru je ideálnou oblasťou priesečník medzi stratou ponuky a ziskom.

Počas takmer 13 rokov so štyrmi cyklami sme si všimli oblasť priesečníka medzi stratou ponuky a ziskom, a to najmä vtedy, keď sa cena nachádzala v nízkej oblasti. Táto oblasť existovala už v čase, keď sa Bitcoin obchodoval len za niekoľko dolárov,“ uvádza BinhDang

https://platform.twitter.com/widgets.js

V čase korekcie sa táto oblasť ukázala znovu. Podľa BinhDanga je celková ponuka v obehu približne 19 219 377 BTC. Z tohto údaju predstavuje ponuka v strate 53 % a ponuka v zisku 47 %.

Existencia tejto oblasti bude dostatočne dlhá na to, aby sa trh po korekcii upokojil. Cena môže klesnúť ešte o niekoľko percent, ale to bude nepochybne najlepšia oblasť na akumuláciu pre nový začiatok,“ dodal BingDang.

Podľa tohto názoru sa teda nachádzame blízko dna, čo, samozrejme, neznamená, že vlajková kryptomena nemôže ešte klesnúť.

Prečítaj si tiež: Robert Kiyosaki: Bitcoin bude rásť, za krach burzy FTX nemôžu kryptomeny

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

The post Ktorá cena Bitcoinu predstavuje ideálnu zónu nákupu? appeared first on KRYPTOMAGAZIN.