Banková transakcia. Bitcoin transakcia. Ktorá je najrýchlejšia? Riešenie finančných transakcií určite patrí medzi aktivity bežného finančne gramotného jedinca. Každý z nás určite vie, že niekedy to je boj s veternými mlynmi, alebo skôr boj s časom. Ale čo ak trpezlivosť nie je vaša silná stránka?

Finančné inštitúcie vs kryptomeny

Nechcem hatiť finančné inštitúcie, ale je to minulosť. Určite to niekde podvedome cítiš aj ty, inak by si tu nebol! Pointa? Dosiahnuť určitý level efektivity. Svet tak proste funguje. Vymeniť staré za nové, horšie za lepšie. Však to poznáš.

Ešte pred tým ako príde pointa!

Vysvetlíme si to na obrázkoch – lepšie raz vidieť ako dvakrát počuť, tobôž nie čítať, na to nie je čas. Ale ešte predtým ako začneme.

Rozhodne nechcete, aby vám v budúcnosti podobné informácie ušli. Ani neujdú! Stačí ísť na našu facebook fanpage a ďalej už postupujte podľa obrázka.

Transakčný čas Ripplu

Jedným z prvých investičných signálov pre nákup Ripple pra vás môže byť informácia o rýchlosti finančnej transakcie Ripplu v porovnaní s bankovými finančnými transakciami a Bitcoinom.

Kurz Ripplu pôjde prudko nahor

Kryptomeny sú špecifické investičné odvetvie v ktorom je priam neskutočná miera volatility. Okrem volatility je vo svete kryptomien ešte jeden neskutočný jav a to je niekoľkonásobné zhodnocovanie investície počas pomerne krátkeho investičného horizontu.

Na tento stav má vplym niekoľko faktorov. Jedným z nich sú aj mediálne správy o možných partnerstvách. Informácie o spoluprácach s medzinárodne známymi spoločnosťami, vedia cenu dvihnúť raketovo hore.

V poslednom období sa na internete začali síriť správy o možnej spolupráci VisaWestern Union s Ripple. Visa je spoločnosť prevádzkujúca najväčšiu sieť elektronických platieb na svete. A čo robia takýto giganti, keď príde niekto a začne im šľapať na päty. Jednoducho si ho „kúpia“.

Viete čo sa stane s kurzom Ripplu?

V prípade, že by došlo k spomínanej spolupráci a Ripple je jednou z kryptomien vo vašom portfóliu. Môžete si pomaly pripravovať víťazoslávny úsmev 🙂

Ak Ripple ešte nevlastníte, odporúčam navštíviť článok ako nakúpiť Ripple