Keďže chceme, aby vaše investície rástli, rozhodli sme sa v článkoch viac zamerať na investičné signály, ktoré môžu v značnej miere ovplyvniť vaše investičné portfólio. Tieto články nájdete v kategórii TIPY. Informácie v článkoch budú mať určite určitý vplyv na vývoj kurzov kryptomien.

Aké kryptomeny pribudnú?

Ako možno viete, Coinbase je platforma, ktorá je vo svete kryptomien veľkým hráčom. Len za november sa na nej zaregistrovalo vyše milión používateľov a jej appka je sťahovanejšia ako Youtube či Facebook. A pritom sa tam dá nakúpiť len Bitcoin, Litecoin a Ethereum. To sa však našťastie čoskoro zmení.

K trom doterajším kryptomenám sa v roku 2018 pridajú ďalšie. Podľa webu cryptocurrencyfacts budú medzi nimi určite figurovať meny ako Monero, Dash, Ripple a Bitcoin Cash. Posledná menovaná je už aj implementovaná. Okrem nich pribudnú možno aj ďalšie, najviac sa špekuluje o MIOTA.

Investícia, ktorá sa oplatí

Čo z toho vyplýva? Do spomínaných kryptomien sa oplatí zainvestovať čo najskôr, ak teda chcete zúročiť svoju investíciu. Objem predaja týchto mien po príchode na Coinbase nepochybne vzrastie, keďže sa budú dať kúpiť priamo na platforme a konečne nebude nutné riešiť ich zaobstaranie zdĺhavou cestou cez iné burzy.

A ako už určite poznáte starú známu formulku: väčší dopyt = väčšia cena. Vezmime si napríklad kryptomeny, ktoré sú v ponuke na Coinbase teraz. Ich cena stále stúpa, pričom jej vývoj bol od septembra nasledovný: Bitcoin vzrástol päťnásobne, Ethereum trojnásobne a Litecoin šesťnásobne.

Takže takúto tutovku si nenechajte ujsť. Je to určite výhodnejšie ako podať tiket na slovenských hokejistov a dúfať, že tento rok konečne vyhrajú Majstrovstvá sveta (ospravedlňujeme sa, ak sme zatlačili na citlivé miesto 2 týždňovým trénerom a špecializovaným hokejovým analytikom, ktorých tu je počas majstrovsiev, vieta ako húb po čom…)

Prvým je Bitcoin Cash

Prvou spustenou kryptomenou na Coinbase v roku 2018 je Bitcoin Cash. Do rozhrania bol zapracovaný už v závere roku 2017 samozrejme sa aj v jeho prípade naplnila prognóza z predchádzajúceho odstavca.

V deň ako sa objavil na Coinbase jeho cena vzrástla o 70%. Navyše všetci používatelia dostali na konto zadarmo rovnaké množstvo Bitcoin Cashu, aké množstvo Bitcoinu mali na účte 1. augusta 2017, keď BCH vznikol.

Bude Ripple ďalší?

Ďalšou spomínanou kryptomenou, ktorá by sa mala dostať na Coinbase je Ripple. O tejto kryptomene sme už viac krát písali v našich článkoch:  Overený spôsob ako nakúpiť Ripple (sleduj update pod článkom) alebo 7 kryptomien do ktorých sa oplatí investovať nielen v roku 2017. Cena Ripplu od doby vzniku týchto článkov mnohonásobne stúpla a pridanie tejto meny na Coinbase, bude pre ňu ako spustenie raketového pohonu.

Nenechajte si nič ujsť

Ak práve prekvapene rozmýšľate nad tým, prečo ešte nie ste zaregistrovaný na Coinbase a chcete to zmeniť, je určite najvyšší čas. V článku Najrýchlejší spôsob ako bezpečne kúpiť Bitcoin + bonus je načrtnutý priebeh registrácie na Coinbase, ale čas sú peniaze, nestrácajte ho. Registrujte sa priamo tu.

Ak do budúcna nechcete prísť o ďalšie investičné signály, určite sledujte náš FacebookInstagram. Síce tam nepostneme fotky nahej Emily Ratajkowski, ale aj naše informácie dokážu vyvolať vzrušenie.