Tento príspevok bol pôvodne publikovaný na stránke https://kryptomagazin.sk/dalsia-skvela-aktivita-na-binance-takto-jednoducho-mozete-ziskat-az-100-usdt/ a autorom článku je Henrieta Balázsová. Tento článok je iba kópia originálneho článku.

Zarábajte na Binance

Binance prichádza s novou aktivitou „Share to Win“, ktorá poteší všetkých overených používateľov. Zapojením sa môžete získať odmeny v hodnote viac ako 100 USDT. Aktivita prebieha od 23. mája do 6. júna 2024.

97%

Zarábaj aj ty na raste kryptomien.

Začni ich nakupovať na Binance a získaj 100 dolárový vstupný bonus.

Sponzorovaný obsah

Ako na to?

Stačí sa prihlásiť na svoj účet Binance a zdieľať odkazy na Binance Square s novými aj existujúcimi používateľmi.

Zapojte sa ešte dnes

Po otvorení zdieľaného odkazu môžu odporúčajúci aj odporúčaní odomknúť Crypto Red Packet v hodnote až 2 USDT.

Navyše, ak si odporúčaný používateľ po otvorení odkazu zaregistruje účet na Binance a overí svoju totožnosť, môžete získať ešte väčšie odmeny. Pozor, každý odporúčajúci môže získať maximálne 50 Crypto Red Packetov, teda odmenu až 100 USDT.

Noví používatelia sa tiež majú na čo tešiť. Ak sa zaregistrujete cez stránku aktivity a splníte jednoduché úlohy, môžete získať odmenu až 5,5 USDT. Stačí otvoriť desať unikátnych odkazov na Binance Square alebo uskutočniť obchod v hodnote aspoň 100 USD.

Chcem sa zapojiť

Binance Square

Binance Square, predtým známa ako Binance Feed, je komplexná sociálna platforma pre najnovšie trendy vo svete web 3.0. Nájdete tu obsah od renomovaných krypto expertov, nadšencov aj dôveryhodných médií. Platforma prispôsobuje kanály používateľov na základe ich aktivity a záujmov.

Zapojte sa do aktivity „Share to Win“ a získajte zaujímavé odmeny. Nezabudnite, že počet odmien je limitovaný a budú sa prideľovať podľa poradia prihlásenia. Pravidlá a podmienky aktivity nájdete na stránke Binance. Prajeme veľa šťastia!

TIP Registrovať sa Binance a získať skvelé bonusy

The post Ďalšia skvelá aktivita na Binance. Takto jednoducho môžete získať až 100 USDT appeared first on KRYPTOMAGAZIN.