Tento príspevok bol pôvodne publikovaný na stránke https://kryptomagazin.sk/cardano-stupa-o-305-obchodnici-ho-odporucaju-kombinovat-s-touto-kryptomenou/ a autorom článku je PR články. Tento článok je iba kópia originálneho článku.

Vývoj Cardano a Everlodge je sľubný

PR článok spoločnosti Everlodge. Cena Cardana zaznamenala masívny nákupný impulz a očakáva sa, že sa čoskoro dostane k hranici 0,50 dolára. Cena ADA by mohla ešte viac vzrásť, najmä na základe prognóz významného kryptoanalytika Aliho Martineza.

Popri ňom môže Everlodge rozvíriť globálny trh s prenájmom dovolenkových nehnuteľností v hodnote 82,63 miliardy dolárov prostredníctvom zavedenia prvkov založených na umelej inteligencii v spojení s technológiou blockchain. Dnes budeme analyzovať oba tieto altcoiny, aby sme zistili, ktorú kryptomenu je dnes najlepšie kúpiť.

Cardano stúpa na 0,49 dolára – je 0,75 dolára skutočne možné?

Cardano obnovilo zisky z dopytovej zóny a zaznamenalo vzorec dvojitého dna. Následne cena ADA zaznamenala prielom na grafoch a dosiahla silu s vyššími maximami uprostred čerstvého kryptomenového supercyklu.

Počas uplynulých siedmich dní cena Cardano vzrástla o 30,5 % a z najnižšieho bodu 0,379393 dolára sa dostala na maximálnu hodnotu 0,495011 dolára. Podľa významného kryptoanalytika Aliho Martineza cena v súčasnosti odráža rovnaký model, aký sa vyskytol v rokoch 2018 až 2020.

Z grafu zdieľaného analytikom je viditeľné, že ADA sa nachádza vo fáze konsolidácie vnútri spätného kanála, a zdá sa, že aktívum sa v poslednom čase pohybuje podobným spôsobom. Analytik očakáva, že koncom decembra by potenciálne mohlo dôjsť k rastu smerom k úrovni 0,75 dolára.

Everlodge predstaví umelú inteligenciu na trhu s hodnotou 82,63 mld.

Everlodge  je pripravovaný projekt, ktorý zavedie technológiu blockchain a prvky poháňané umelou inteligenciou na globálny trh s dovolenkami v hodnote 82,63 miliardy dolárov. Tradične bolo ťažké získať prístup k nehnuteľnostiam, pretože stáli milióny dolárov, čím sa stali nedostupnými pre bežných investorov.

V dôsledku toho Everlodge tento problém vyrieši zavedením čiastočného vlastníctva NFT. Namiesto nákupu nehnuteľností s počiatočným kapitálom vo výške miliónov dolárov si investori môžu kúpiť zlomky už od 100 dolárov. Hodnota každého NFT bude rásť paralelne s hodnotou reálnej nehnuteľnosti a držitelia môžu získať prístup k pasívnemu príjmu prostredníctvom prenájmu nehnuteľností.

V metadátach inteligentnej zmluvy budú uložené všetky dôležité údaje, ako napríklad list vlastníctva a údaje o vlastníctve. K dispozícii je špecializovaný nástroj umelej inteligencie, ktorý je prístupný držiteľom tokenov a ktorý bude monitorovať a skenovať všetky globálne ceny nehnuteľností na všetkých územiach.

Týmto spôsobom môže ktokoľvek získať prístup k aktuálnym snímkam konkrétneho regiónu, v ktorom môže trh s nehnuteľnosťami zažiť vzostup, a naopak, umožniť komukoľvek vysoký potenciál návratnosti investícií. V súčasnosti ELDG prechádza ponukou ICO, kde sa nachádza v 7. fáze a obchoduje sa za 0,025 dolára, čo z neho robí jeden z najlepších nových projektov DeFi.

Zhrnutie

Cardano je na ceste nielen k zotaveniu, ale v roku 2024 môže dosiahnuť nové výšky. Napriek tomu bude potrebný určitý čas a veľká aktivita, aby dosiahlo nový vrcho. Na druhej strane, Everlodge sa v súčasnosti teší veľkej aktivite a analytici očakávajú, že po jeho uvedení na trh a kótovaní na veľkej burze hodnota kryptomeny vyskočí, čím sa zaradí medzi najlepšie altcoiny na nákup.

Viac informácií o predpredaji Everlodge:

Webová stránka: https://www.everlodge.io/

Telegram: https://t.me/everlodge

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Investovanie do kryptomien je vysoko rizikové. Obzvlášť investovanie do predpredaja (ICO). Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

The post Cardano stúpa o 30,5 %. Obchodníci ho odporúčajú kombinovať s touto kryptomenou appeared first on KRYPTOMAGAZIN.