Tento príspevok bol pôvodne publikovaný na stránke https://kryptomagazin.sk/cardano-caka-raketovy-rast-potvrdzuje-to-tato-metrika/ a autorom článku je Marek Jendrál. Tento článok je iba kópia originálneho článku.

Cardano sa aktuálne obchoduje na cenovej úrovni 0,54 dolárov a nachádza sa zhruba 82,50 % pod hodnotou ATH, ktorú dosiahol token začiatkom septembra 2021. Korekcia tak dominuje na trhu už takmer rok, no najnovšie údaje poukazujú na potenciálne ukončenie tejto fázy negatívneho sentimentu.

ADA sa pohybuje sideway od polovice mája, čo je prvá dlhodobejšia fáza, kde cena drží support. Zároveň to však hovorí o istej nerozhodnosti trhu.

Cardano čaká raketový rast
Cardano čaká raketový rast. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: Cardano: prebieha masívna akumulácia. Vystrelí to cenu?

Obnovený záujem o Cardano

Podľa údajov Santiment bolo Cardano naakumulované veľrybami približne v hodnote 138 miliónov dolárov len za 8 dní. Tento trend začal 27. júla, keď minca stála 0,46 dolárov a odvtedy rastie.

Táto udalosť hovorí o obnovenom záujme napriek stále trvajúcom negatívnom sentimente na trhu. Akumulačný proces napriek tomu aktuálne zostáva v miernej fáze, no ak by trval dlhodobejšie, tak by sme mohli byť svedkami raketového rastu ceny Cardana.

Pozitívnou udalosťou je aj nárast adries peňaženiek podľa Messari. Tie dosiahli nové ATH 3,7 milióna len nedávno, pričom 3,1 milióna adries má Cardano v nenulovej hodnote. Zdá sa, že on-chain dáta pre ADA sú pozitívnym znakom toho, že cena mince by sa čoskoro mohla dočkať zmeny dlhodobého trendu.

Mohlo by ťa zaujímať – Má ADA stále potenciál? Fundamentálne dôvody, prečo Cardano môže v budúcnosti prekonať svoje maximum

The post Cardano čaká raketový rast! Potvrdzuje to táto metrika appeared first on KRYPTOMAGAZIN.