Pri čítaní článku určite zaplesá srdiečko nejedného hejtera, ale musím ťa varovať. Ako si tvoje bystré hejterské očko už stihlo určite všimnúť ide o prvý diel. Tak si prosím odlož trochu nenávisti na potom. A teraz už viac o tom čo je Bitconnect, ale ešte predtým malý brainstorming.

 

Ako najrýchlejšie dokážeš utratiť 100 €…?

Takí, čo nerátajú každý cent, nepotrebujú veľa času. Niekedy stačí len piatok večer a peniaze sú nenávratne preč. Niekomu to trvá o poznanie dlhšie. Určite sa však zhodneme – že je to ľahšie ako sa zdá.

100 € sa dá minúť zmysluplne a ostane vám hodnotná vec, prípadne nezabudnuteľné spomienky. Nie každý však svoj kapitál investuje s rozumom. Sú aj takí, čo chodia na kurzy teleportovania. Zamyslite sa. Čo všetko by mohli dokázať, ak by vynechali iba jednu lekciu. Prinajmenšom by si to pamätali. A na čo to intro? Pozrieme sa ešte na jeden spôsob ako investovať 100 €. Možno o kúsok efektívnejší ako kurzy teleportovania.

Späť k téme – čo je Bitconnect?

O tom, čo je Bitconnect, sa dozviete v tomto krátkom videu. Kto sa nechytí, alebo by sa len rád dozvedel viac, môže ísť priamo na fórum na tému Bitconnect a pýtať sa. Všetky otázky a odpovede budú prínosným materiálom k hlbšiemu preskúmaniu možností ponúkaných službou Bitconnect.

Oplatí sa to, alebo je to len ďalšia Ponziho schéma (ak si hejter, používaj „pyramída“)

Keďže nie som profesionálny lovec Ponziho schém, nedokážem jednu identifikovať len tak –  prostým pohľadom. Takže na túto otázku vám nedokážem dať relevantnú odpoveď. A pyramídu som videl tiež iba na obrázku. Preto vás prosím, ak by mal niekto tip/y ako identifikovať tieto pochybné schémy, určite nechajte komentár.

Tak ako to teda je, oplatí sa do Bitconnectu investovať?

Dobrá otázka. Na začiatok ešte jedno všeobecné pravidlo investovania. Investujte len toľko, koľko ste ochotní stratiť. A samozrejme všetko si dobre preverte, pred tým ako investujete, veď na čo tu je ten Google.

Každopádne, mňa zaujalo, že na Bitconnecte môžete vaše peniaze požičať a každý deň z nich dostávate úrok. Vaše úroky si môžete vyberať vždy, keď dosiahnú hodnotu 0,005 BTC. Prikladám tabuľku, kde si sami môžete prepočítať ako rýchlo sa vaša investícia bude zhodnocovať vzhľadom na približný denný úrok a výšku počiatočnej investície. Samozrejme treba brať do úvahy, že výšku úroku ovplyvňuje výška vstupného vkladu a ďalšie premenné. Na obráku nižšie môžete vidieť ako sa váš úrok mení v závislosti od výšky počiatočnej investície.

Ako začať s Bitconnectom?

Ak sa držíte pravidla: risk je zisk, idem do toho s vami. Vývoj mojej investície budem monitorovať v ďalších článkoch a možno bude aj nejaké to video…;)

A ako začať? Je to jednoduché. Prvé čo musíte urobiť je registrácia. Na Bitconnect sa zaregistrujete najrýchlejšie priamo cez tento exkluzívny link. V prípade, že sa budete registrovať cez iný link a nemáte sponzora, stačí, keď do políčka sponzor napíšete: cryptomilionar. Postup ako pokračovať po registrácií a samotný vývoj mojej 100 € investície môžete sledovať na youtube kanáli cryptomilionar. Neváhajte dať odber, až vám nič podstatné zo sveta kryptomien neujde pred nosom. Pre tých čo radi komunikujú a chcú ostať v centre diania odporúčam ešte Facebook skupinu cryptomilionar.

Ak nemáte čas na pozeranie videí a idete do toho hneď po hlave, funguje to podobne ako na iných burzách. Ak už na nejakej burze máte účet, kúpte si tam Bitcoin a pošlite si ho na Bitconnect. Ak ešte nemáte účet na žiadnej burze, toto je najrýchlejší spôsob ako kúpiť Bitcoin + Bonus. Kúpený Bitcoin si potom pošlete na Bitconnect. Na Bitconnecte zameníte váš Bitcoin, samozrejme za Bitconnect a ten požičiate. Ako ste si určite všimli v priloženej tabuľke váš kapitál má najväčší potenciál na rast, keď vaše denné zisky reinvestujete. A to je v skratke v podstate všetko.

Malá múdrosť na záver

Vždy myslite na to, že v tejto dobe vám nikto nedá nič zadarmo. Prečo vám to hovorím? Len chcem, aby ste svoje financie investovali s rozumom a hlavne na základe preštudovania všetkých dostupných zdrojov. Internet je neobmedzený zdroj informácií, stačí len ovládať techniky ako nájsť tie relevantné informácie a na nich postaviť svoje investičné rozhodnutia.

…alebo…kto sa pýta, veľa sa dozvie!