Tento príspevok bol pôvodne publikovaný na stránke https://kryptomagazin.sk/bitcoin-uz-dosiahol-dno-a-jeho-ferova-hodnota-je-40-tisic-dolarov/ a autorom článku je Marek Hamran. Tento článok je iba kópia originálneho článku.

Podľa Scaramucciho už Bitcoin dosiahol svoje dno

Populárny investor Anthony Scaramucci si myslí, že Bitcoin už dosiahol svoje dno. Za férovú cenu považuje hranicu 40 000 dolárov.

Dosiahol už Bitcoin svoje dno?

Aktuálne sa množia názory, že by sa konečne mohla skončiť korekcia na trhu s kryptomenami. Naznačuje to aj cenový pohyb Bitcoinu. Je tu však aj druhá skupina analytikov, ktorí to považujú za pascu. Do tejto skupiny však nepatrí Anthony Scaramucci. Podľa neho máme najhoršie obdobie poklesov za sebou:

Je možné, že Bitcoin ešte bude chvíľku klesať, ale nemyslím si, že pôjde pod najnižšiu úroveň, ktorá bola dosiahnutá počas tohto cyklu, niekde na úroveň 17 500 USD. Podľa našich metrík férovej trhovej hodnoty založenej na prijatí, veľkosti peňaženiek, prípadoch použitia v praxi a raste peňaženiek si myslíme, že spravodlivá trhová hodnota Bitcoinu je teraz približne 40 000 USD.“

Prečítaj si tiež: Tieto akcie s vysokým profitom z dividend odporúča Warren Buffett

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Aj Scaramucci považuje za hlavný faktor poklesu kryptomien krach ekosystému Terra. Tento vplyv sa už podľa neho pomaly vytráca:

Domnievame sa, že obdobie pákových efektov s kryptomenami je na konci svojej existencie. Aj tak si ale nemyslíme, že by cena Bitcoinu mohla v krátkej dobe extrémne vzrásť. Stále ide o volatilné aktíva a práve preto musia ľudia pozerať na kryptomeny v dlhodobom meradle.“

Pokles na trhu s kryptomenami neobišiel aj Scaramucciho spoločnosť SkyBridge Capital, preto boli aj nútení pozastaviť výbery z fondu Legion Strategies.

Nemôžeme hneď v sekunde vypustiť všetky financie von z fondu. Musíme dosiahnuť primeranú spravodlivosť a rovnováhu tohto fondu,“ uzatvára Scaramucci.

Čítaj ďalej: Vitalik Buterin: „Obávam sa, že sa metaverzum od Mety nikam neposunie, nedávam tomu veľkú nádej“

The post „Bitcoin už dosiahol dno a jeho férová hodnota je 40 tisíc dolárov“ tvrdí Scarramucci zo SkyBridge appeared first on KRYPTOMAGAZIN.