Tento príspevok bol pôvodne publikovaný na stránke https://kryptomagazin.sk/binance-spusta-dalsi-launchpool-tentokrat-mozete-ziskat-novu-kryptomenu-renzo/ a autorom článku je Henrieta Balázsová. Tento článok je iba kópia originálneho článku.

Binance spúšťa ďalší launchpool

Binance, popredná svetová kryptoburza, s nadšením oznamuje spustenie v poradí už 53. projektu na svojej platforme Launchpool. Tentokrát ide o Renzo (REZ), inovatívny likvidný protokol zameraný na obnovu.

Používatelia budú mať možnosť farmingu REZ tokenov po dobu 6 dní, a to vkladaním svojich BNB a FDUSD do príslušných poolov. Farming sa začne už 24. apríla 2024 presne o polnoci svetového času (UTC).

Uchmatnite si svoje tokeny

Binance bude zároveň prvou burzou, ktorá umožní obchodovanie s REZ tokenom. Oficiálny začiatok obchodovania je naplánovaný na 30. apríla 2024 od 12:00 UTC.

Počiatočne budú k dispozícii obchodné páry REZ/BTC, REZ/USDT, REZ/BNB, REZ/FDUSD a REZ/TRY. Na token REZ bude aplikovaný špeciálny Seed Tag.

97%

Zarábaj aj ty na raste kryptomien.

Začni ich nakupovať na Binance a získaj 100 dolárový vstupný bonus.

Sponzorovaný obsah

Celková maximálna zásoba REZ tokenov je stanovená na 10 miliárd. V rámci Launchpoolu bude distribuovaných 250 miliónov tokenov ako odmeny za farming, čo predstavuje 2,5 % z celkovej zásoby. Počiatočná cirkulujúca zásoba bude 1,05 miliardy REZ, teda 10,5 % z maxima.

Farming REZ tokenov bude prebiehať v dvoch pooloch – používatelia budú môcť vkladať BNB alebo FDUSD. V BNB poole bude alokovaných 85 % z celkových odmien (212,5 mil. REZ) a vo FDUSD poole zvyšných 15 % (37,5 mil. REZ).

Farming REZ

Odmeny budú distribuované rovnomerne počas 6 dní trvania eventu. Platia však isté obmedzenia – na jedného používateľa pripadá hodinový limit 147 569 REZ v BNB poole a 26 041 REZ vo FDUSD poole. Pre participáciu je tiež nutné prejsť KYC verifikáciou.

Tak čo poviete, zapojíte sa do farmingu nového sľubného projektu Renzo na Binance Launchpoole?

Zapojiť sa

Launchpool Renzo

Launchpool Renzo. Zdroj: binance.com

Viac o projekte Renzo

Svet kryptomien je plný inovatívnych projektov a nápadov. Jedným z najnovších prírastkov je Renzo (REZ), likvidný protokol na obnovu, ktorý má ambicózne vyhliadky.

Renzo je v prvom rade Liquid Restaking Token (LRT) a správca stratégií pre ekosystém EigenLayer. Jeho hlavnou úlohou je zabezpečovať takzvané aktívne validované služby (AVS) a ponúkať vyššie výnosy v porovnaní s bežným ethereum stakingom.

Launchpool REZ

Veľkou výhodou Renzo protokolu je, že dokáže abstrahovať komplexnosť a ponúknuť používateľom jednoduché rozhranie. Vďaka tomu môžu bez problémov spolupracovať s EigenLayer nodmi a profitovať z atraktívnych výnosov, bez nutnosti hlbokých technických znalostí.

Renzo tak otvára dvere do sveta DeFi a stakingu aj pre bežných používateľov. Stačí si len kúpiť REZ tokeny a tie potom vložiť do niektorého z podporovaných poolov. O všetko ostatné sa postará protokol sám, automaticky a bez starostí.

A keďže ide o otvorený ekosystém, v budúcnosti sa dajú očakávať ďalšie integrácie a partnerstvá, ktoré ešte zvýšia jeho hodnotu.

Ak sa teda zaujímate o pasívny príjem z kryptomien a chcete vyskúšať niečo nové, Renzo rozhodne stojí za pozornosť. S podporou silných partnerov ako Binance má našliapnuté stať sa jedným z kľúčových hráčov v tomto priestore.

Web Renzo

The post Binance spúšťa ďalší launchpool. Tentokrát môžete získať novú kryptomenu Renzo appeared first on KRYPTOMAGAZIN.