Tento príspevok bol pôvodne publikovaný na stránke https://kryptomagazin.sk/binance-rozdava-15000-usdt-v-tokenovych-poukazkach-zapojte-sa-aj-vy/ a autorom článku je Henrieta Balázsová. Tento článok je iba kópia originálneho článku.

Získajte na Binance odmeny

Binance, popredná globálna kryptoburza, spúšťa ďalšiu skvelú propagačnú akciu, ktorá potrvá od 5. júna 2024 do 25. júna 2024. Ponúka používateľom možnosť získať odmeny v celkovej hodnote 15 000 USDT v podobe tokenových poukážok.

Podmienka je jednoduchá

Akcia je zameraná na podporu adopcie kryptomien a odmení používateľov, ktorí počas tohto obdobia nakúpia kryptomeny alebo vložia fiat prostredníctvom funkcie “Buy Crypto” na platforme Binance.

Podmienky účasti v akcii sú jednoduché. Používatelia, ktorí pred začiatkom akcie nevyužili funkciu “Buy Crypto” na Binance, majú možnosť zapojiť sa. Prvých 3 000 oprávnených používateľov, ktorí potvrdia svoju registráciu na stránke s aktivitami a uskutočnia svoj prvý nákup kryptomien alebo prvý fiat vklad v rámci jednej transakcie v hodnote aspoň 30 USDT ekvivalentu prostredníctvom “Buy Crypto” počas obdobia akcie, každý z nich získa poukážku na token v hodnote 5 USDT.

Zapojiť sa

Binance ponúka používateľom rôzne spôsoby nákupu kryptomien

Je to napríklad použitie kreditnej/debetnej karty, P2P obchodovanie prostredníctvom aplikácie alebo webu, či priamy vklad fiat meny na účet Binance s následným nákupom kryptomien pomocou funkcie “Buy Crypto”. Dostupnosť týchto metód závisí od regiónu, v ktorom sa používateľ nachádza.

Je dôležité poznamenať, že pri nákupoch prostredníctvom P2P obchodovania sa do celkového objemu nákupov započítava len objem nákupov prijímateľa, teda takera. Taker je používateľ, ktorý zadá objednávku na Binance P2P, ktorá sa obchoduje bezprostredne pred tým, ako sa dostane do knihy objednávok.

97%

Zarábaj aj ty na raste kryptomien.

Začni ich nakupovať na Binance a získaj 100 dolárový vstupný bonus.

Sponzorovaný obsah

Po skončení akcie budú odmeny za tokenové poukážky rozdelené do štyroch týždňov. Používatelia sa budú môcť prihlásiť a uplatniť svoje žetónové poukážky prostredníctvom ponuky Profil > Centrum odmien.

Táto propagačná akcia je skvelou príležitosťou pre nových používateľov, aby vstúpili do sveta kryptomien a získali odmeny za svoje prvé nákupy. Binance sa snaží podporovať adopciu kryptomien a odmeňovať používateľov za ich aktivitu na platforme.

TIP Vytvoriť si účet a získať skvelé BONUSY na Binance

The post Binance rozdáva 15 000 USDT v tokenových poukážkach: Zapojte sa aj vy appeared first on KRYPTOMAGAZIN.