Tento príspevok bol pôvodne publikovaný na stránke https://kryptomagazin.sk/binance-oslavuje-200-milionov-uzivatelov-ako-darcek-rozdava-200-bnb/ a autorom článku je Henrieta Balázsová. Tento článok je iba kópia originálneho článku.

Binance oslavuje 200 miliónov užívateľov

Jedna z najväčších kryptomenových búrz na svete, Binance, dosiahla významný míľnik – 200 miliónov registrovaných používateľov. Na oslavu tohto úspechu sa spoločnosť rozhodla odmeniť svoju vernú komunitu časovo obmedzenou aktivitou, v rámci ktorej si budú môcť používatelia rozdeliť odmeny v celkovej hodnote 200 BNB.

Ako sa zapojiť

Aktivita bude prebiehať od 10. júna 2024 (08:00 UTC) do 15. júna 2024 (07:59 UTC).

Aby sa používatelia mohli zapojiť, musia najprv navštíviť vstupnú stránku aktivity.

Zasúťažiť si

Následne si zvoľte misiu a kliknite na “Vykonať”. Počas aktivity je možné zbierať pokusy o odmeny plnením rôznych úloh, ako napríklad pozvaním priateľa, ktorý si na Binance vytvorí účet, absolvuje KYC proces a vloží minimálne 50 USDT.

Aké misie musíte splniť?

Aké misie musíte splniť? Zdroj: binance.com

Ďalšie pokusy je možné získať obchodovaním na spotovom trhu či využitím služby Binance P2P.

Každý pokus predstavuje žreb, ktorý môže používateľovi priniesť rôzne odmeny v hodnote od 0,001 BNB až po 1 BNB. Okrem toho bude medzi všetkých úspešných účastníkov rozdelených ďalších 20 BNB z fondu odmien, a to do 2 týždňov od skončenia aktivity.

97%

Zarábaj aj ty na raste kryptomien.

Začni ich nakupovať na Binance a získaj 100 dolárový vstupný bonus.

Sponzorovaný obsah

Binance týmto krokom vyjadruje vďaku svojej rastúcej komunite

Zároveň motivuje používateľov k ďalšej aktivite na svojej platforme. Dosiahnutie 200 miliónov registrácií potvrdzuje vedúce postavenie Binance na trhu s kryptomenami a odráža dôveru, ktorú si burza vybudovala za roky svojho pôsobenia.

Ak ste používateľom Binance, rozhodne by ste si túto jedinečnú príležitosť na získanie hodnotných odmien nemali nechať ujsť. Stačí sa riadiť jednoduchými pravidlami a šanca na výhru môže byť práve vaša. 200 miliónov používateľov je bezpochyby pôsobivé číslo a Binance sa svojou iniciatívou snaží ukázať, že jej na komunite skutočne záleží.

TIP Registrovať sa na Binance a získať skvelé bonusy

The post Binance oslavuje 200 miliónov užívateľov. Ako darček rozdáva 200 BNB appeared first on KRYPTOMAGAZIN.