Tento príspevok bol pôvodne publikovaný na stránke https://kryptomagazin.sk/binance-ohlasuje-misie-na-jun-za-ich-splnenie-na-vas-cakaju-skvele-odmeny/ a autorom článku je Henrieta Balázsová. Tento článok je iba kópia originálneho článku.

Júnové misie na Binance

Populárna kryptoburza Binance prichádza s novými aktivitami pre svojich používateľov. Počas obdobia od 31. mája do 14. júna 2024 môžu používatelia plnením rôznych úloh získať zaujímavé odmeny vo forme Binance bodov, ktoré je možné neskôr vymeniť za zľavové kupóny na obchodné poplatky alebo tokenové poukážky.

Ako sa zapojiť do aktivít?

Postup je jednoduchý, a zvládne ho naozaj každý.

Ako sa zapojiť do aktivít

1. krok: Navštívte úvodnú stránku aktivity (spravíte tak kliknutím na odkaz nižšie).

2. krok: Pri každej z aktivít kliknite na tlačidlo “Vykonať”.

3. krok: Počas aktívneho obdobia plňte misie, aby ste získali príslušný počet pokusov o aktivitu.

 

Medzi možné výsledky pokusu o aktivitu patria získanie 30, 40, 50, 100, 150, 200 alebo dokonca až 400 Binance bodov. Okrem toho môžu používatelia získať podiel z celkového fondu 400 000 Binance bodov, ktorý sa rozdelí medzi všetkých oprávnených účastníkov. Výhra bude pripísaná do 72 hodín po skončení aktivity.

Binance body je možné vymeniť za zľavové kupóny na obchodné poplatky v hodnote 1 – 50 USDT alebo tokenové poukážky v hodnote 1 – 10 USDT.

97%

Zarábaj aj ty na raste kryptomien.

Začni ich nakupovať na Binance a získaj 100 dolárový vstupný bonus.

Sponzorovaný obsah

Júnové misie

Na výber pritom máte z viacerých aktivít. Ide o nasledovné:

Júnové aktivity na Binance

Júnové aktivity na Binance. Zdroj: binance.com

Upozornenie: Každú misiu môže každý účastník počas aktívneho obdobia dokončiť iba raz za 72 hodín, s výnimkou misie odporúčania, ktorú je možné dokončiť kedykoľvek.

Ako získať viac pokusov

Dokončite nižšie uvedené aktivity a odomknite si viac pokusov o misiu:

  • Úspešne odporučte jednému priateľovi, aby si založil účet Binance, dokončil KYC a vložil aspoň ekvivalent 50 USDT cez Fiat Deposit alebo cez funkciu “Buy Crypto”, aby ste odomkli štyri pokusy o aktivitu.
  • Obchodovanie v celkovej hodnote aspoň 500 ekvivalentov USDT (nákupy a/alebo predaje) na ľubovoľných spotových obchodných pároch na odomknutie jedného pokusu o aktivitu.
  • Obchodujte celkovo aspoň s ekvivalentom 200 USDT (nákupy a/alebo predaje) na ľubovoľných spotových obchodných pároch BTC, aby ste odomkli jeden pokus o aktivitu.
  • Nákup kryptomeny v celkovej hodnote aspoň 100 USDT prostredníctvom Binance P2P na odomknutie jedného pokusu o aktivitu.
  • Vložiť celkovo aspoň 100 USDT prostredníctvom Fiat Deposit na odomknutie jedného pokusu o aktivitu.

Táto júnová aktivita Binance je skvelou príležitosťou pre používateľov získať atraktívne odmeny a spoznať výhody burzy. Zapojte sa a získajte Binance body, ktoré môžete premeniť na ďalšie zaujímavé benefity.

TIP Registrovať sa na Binance a získať zaujímavé bonusy

The post Binance ohlasuje misie na jún. Za ich splnenie na vás čakajú skvelé odmeny appeared first on KRYPTOMAGAZIN.