Tento príspevok bol pôvodne publikovaný na stránke https://kryptomagazin.sk/binance-ma-skvelu-spravu-pre-vsetkych-fanusikov-ronalda-toto-si-nesmiete-nechat-ujst/ a autorom článku je Henrieta Balázsová. Tento článok je iba kópia originálneho článku.

Ronaldo a Binance

Binance, popredná svetová kryptoburza, spustila novú NFT kolekciu v spolupráci so svetoznámym futbalistom Cristianom Ronaldom. Kolekcia nesie názov The Forever Worldwide: The Road to Saudi Arabia a je ďalšou v sérii úspešných NFT kolekcií, ktoré Binance vytvorila s ikonickou športovou hviezdou.

Jedinečné NFT

Táto exkluzívna kolekcia oslavuje Ronaldov prestup do saudskoarabského klubu Al Nassr a jeho cestu na Blízky východ. Kolekcia ponúka fanúšikom a zberateľom možnosť vlastniť unikátne digitálne umenie zobrazujúce kľúčové momenty Ronaldovej kariéry a jeho novú kapitolu v Al Nassri.

97%

Zarábaj aj ty na raste kryptomien.

Začni ich nakupovať na Binance a získaj 100 dolárový vstupný bonus.

Sponzorovaný obsah

NFT v kolekcii sú rozdelené do niekoľkých úrovní vzácnosti, od bežných až po super-super-rare. Majitelia týchto NFT získajú rôzne výhody a odmeny, vrátane šance vyhrať podpísané dresy, virtuálne stretnutia s Ronaldom či fyzické zberateľské predmety.

Kolekcia predstavuje sedem jedinečných NFT, z ktorých každá reprezentuje významné miesto v bohatej kariére Cristiana Ronalda – Madeiru, Lisabon, Manchester, Madrid, Turín, Saudskú Arábiu a Portugalsko. Zberatelia môžu zbierať a získavať úžitkové predmety a odmeny na základe počtu jedinečných NFT, ktoré z kolekcie vlastnia.

Jednotlivé NFTs sa dajú kúpiť od 29. mája do 18. júna. Cena jedného je len 35 eur.

Registrovať sa

Unikátna spolupráca

Partnerstvo medzi Binance a Cristianom Ronaldom prinieslo fanúšikom už niekoľko jedinečných NFT kolekcií. Táto najnovšia ponúka ďalšiu príležitosť pre fanúšikov a zberateľov získať kúsok digitálnej histórie spojenej s jedným z najlepších futbalistov všetkých čias a zároveň osláviť jeho novú životnú kapitolu v Saudskej Arábii.

Kolekcia “The Forever Worldwide: The Road to Saudi Arabia” je dostupná exkluzívne na NFT marketplace Binance a vďaka rôznym úrovniam vzácnosti je prístupná pre široké spektrum fanúšikov a zberateľov. Je to ďalší skvelý príklad toho, ako Binance využíva technológiu blockchain a silu popkultúry na tvorbu jedinečných digitálnych zážitkov.

TIP Registrovať sa a získať NFT

The post Binance má skvelú správu pre všetkých fanúšikov Ronalda. Toto si nesmiete nechať ujsť appeared first on KRYPTOMAGAZIN.