Tento príspevok bol pôvodne publikovaný na stránke https://kryptomagazin.sk/analyticka-vyslovila-sialenu-predpoved-pre-bitcoin-dosiahne-niekedy-takuto-hodnotu/ a autorom článku je PR články. Tento článok je iba kópia originálneho článku.

Analytička vyslovila šialenú predikciu pre Bitcoin

PR článok spoločnosti Everlodge. Cathie Woodová zo spoločnosti Ark Invest predpovedala, že cena Bitcoinu by sa mohla vyšplhať na neuveriteľných 600 000 dolárov. Ethereum sa tiež prvýkrát od apríla vyšplhalo nad hranicu 2 000 dolárov a záujem oň sa obnovil. Everlodge tiež vzbudzuje pozornosť, keď vstúpil do 7. fázy svojho predpredaja. Aby sme zistili, ako ďaleko sa jednotlivé kryptomeny môžu vyšplhať, poďme si ich preberať jednotlivo.

Zhrnutie

  • Bitcoin sa môže na začiatku roka 2024 vyšplhať na 59 877,99 dolárov a prudko vzrásť na 600 000 dolárov.
  • Ethereum môže na začiatku 1. štvrťroka vzrásť na hodnotu 3 270,21 dolárov.
  • Everlodge môže zažiť 30-násobný nárast.

Bitcoin sa podľa generálnej riaditeľky Ark Invest vyšplhá na 600 000 dolárov

Cathie Woodová, generálna riaditeľka spoločnosti Ark Invest, vyslovila odvážnu predpoveď, že Bitcoin môže zaznamenať výrazný cenový vzostup na 600 000 dolárov.

Woodová diskutovala o potenciáli Bitcoinu a širšieho trhu s digitálnymi menami, pričom upriamila pozornosť na nadchádzajúce spustenie nových ETF s digitálnymi aktívami. To sa uskutoční prostredníctvom spoločnosti Ark Invest v spolupráci so spoločnosťou 21Shares. Woodová okrem toho prešla k očakávanému schváleniu spotového ETF pre Bitcoin zo strany americkej Komisie pre cenné papiere a burzy (SEC).

Počas uplynulého týždňa zaznamenala kryptomena BTC nárast z 35 266,34 dolárov na 37 903,66 dolárov a v súčasnosti je jej trhová kapitalizácia na úrovni 727 428 207 753 dolárov. Zatiaľ čo Woodovej predpoveď ceny Bitcoinu je šialená, iné údaje naznačujú, že na začiatku roka 2024 sa môže vyšplhať na 59 877,99 dolárov.

Táto kryptomena bude spolupracovať s Airbnb

Táto kryptomena bude spolupracovať s Airbnb. Zdroj: everlodge.io

Ethereum môže prekonať hranicu 3 200 dolárov v 1. štvrťroku 2024

Ethereum sa počas týždňa vyšplhalo nad cenovú hranicu 2 000 dolárov. Okolo tejto kryptomeny sa zvýšila eufória, najmä po podaní žiadosti o prvý ETH spotový fond obchodovaný na burze popredným globálnym správcom aktív BlackRock.

Pokiaľ ide o nedávnu cenovú výkonnosť, Ethereum za posledných 30 dní zaznamenalo nárast o 29,6 %. Hodnota kryptomeny vzrástla z 1 913,93 dolárov na maximálny bod 2 128,61 dolárpv. Podľa predpovede ceny Etherea sa môže na začiatku roka 2024 vyšplhať až na 3 270,21 dolárov.

Everlodge demokratizuje trh s nehnuteľnosťami

Okrem Bitcoinu a Etherea je ďalšou kryptomenou, ktorá môže zaznamenať výrazný nárast, Everlodge. Ide o pripravované trhovisko s nehnuteľnosťami, ktoré vzniká s cieľom umožniť komukoľvek na celom svete prístup na inak nelikvidný trh. Platforma ho sprístupní prostredníctvom čiastočného vlastníctva NFT.

Každá nehnuteľnosť sa zdigitalizuje a následne rozdelí na menšie časti, z ktorých každá bude mať hodnotu len 100 dolárov. Nadšenci tak budú môcť diverzifikovať svoje vlastníctvo a zároveň si zachovať výhody.

S rastúcou hodnotou nehnuteľnosti bude stúpať aj hodnota NFT. Okrem toho môžu získať príjem z prenájmu nehnuteľností v závislosti od ich percentuálneho podielu na vlastníctve. ELDG je natívny token a možno ho stakovať pre pasívny príjem.

Počas 7. fázy predpredaja, ktorý sa práve začal, sa ELDG obchoduje za 0,025 dolára. Pri spustení analytici predpokladajú 30-násobný nárast hodnoty.

Vďaka Everlodge môžete spoluvlastniť luxusnú nehnuteľnosť

Vďaka Everlodge môžete spoluvlastniť luxusnú nehnuteľnosť. Zdroj: everlodge.io

Viac informácií o predpredaji Everlodge:

Webová stránka: https://www.everlodge.io/

Telegram: https://t.me/everlodge

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Investovanie do kryptomien je vysoko rizikové. Obzvlášť investovanie do predpredaja (ICO). Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

The post Analytička vyslovila šialenú predpoveď pre Bitcoin. Dosiahne niekedy takúto hodnotu? appeared first on KRYPTOMAGAZIN.