Tento príspevok bol pôvodne publikovaný na stránke https://kryptomagazin.sk/ako-najst-tie-najlepsie-altcoiny-pred-zaciatkom-roka-2024/ a autorom článku je PR články. Tento článok je iba kópia originálneho článku.

Najlepšie altcoiny na rok 2024

Posledné týždne vládne na kryptotrhu optimizmus. Podľa viacerých ukazovateľov možno pozorovať ako Bitcoin, ale aj ostatné kryptomeny naskočili na rastúcu krivku, ktorá ich cenu môže vyniesť na historické hodnoty. Navyše sa čaká na schválenie spotových ETF na Bitcoin, ku ktorému by malo prísť v januári 2024, čím sa objem trhu rozšíri o miliardy dolárov.

Práve teraz máte ideálnu šancu využiť tento potenciál a zhodnotiť si, ktorá z kryptomien a kryptoprojektov vám po investícií prinesie očakávaný rast. Dátum schválenia je totiž za dverami. Navyše, keď sa zvyšuje hodnota Bitcoinu, zvyšuje sa aj cena altcoinov.

Ako hľadať alt mince či projekty, ktoré sú na začiatku svojho rastu? Existuje zopár tipov. Napríklad pozerať sa po plánoch, ktoré financujú svoj vývoj cez kryptotokeny v predpredaji. Dnes sú projekty s týmto typom fundraisingu prísne kontrolované, a tak je investícia do nich bezpečnejšia. Potenciál tiež predstavujú mince, ktoré sa dajú buď priamo obchodovať na burze (takzvané ETF), alebo sú s burzou úzko späté ako napríklad čoskoro schválené spotové ETF na Bitcoin.

Aby ste nemuseli pracne študovať všetky dostupné kryptoprojekty, prinášame vám výber tých, ktoré majú pred začiatkom roka 2024 vysoký potenciál rastu.

Token Bitcoin ETF vás odmení hneď po schválení prvého spotového bitcoinového ETF

Vo fáze predpredaja je momentálne Bitcoin ETF – projekt, ktorý reflektuje aktuálne dianie na kryptotrhu. Zároveň spája oba faktory úspešných altcoinov, a to už spomínaný predpredaj tokenu a štruktúru, ktorou je projekt spojený s vývojom spotových ETF na Bitcoin. Bitcoin ETF vznikol na oslavu budúceho vstupu týchto ETF na trh, keď majiteľov tokenov BTCETF odmení pri ich každom väčšom míľniku.

Bitcoin ETF prináša hodnotu cez natívny ERC-20 token BTCETF fungujúci na blockchaine Ethereum. Vlastníci tokenov môžu rátať s odmenou v podobne postupného znižovania transakčnej dane pri medzníkoch ako schválenie alebo spustenie prvého spotového bitcoinového ETF, dosiahnutie aktív ETF v hodnote 1 miliardy dolárov či po dosiahnutí ceny 100 000 dolárov za Bitcoin. S každým míľnikom sa daň zníži o 1 % z počiatočných 5 %, a zároveň sa dokopy spáli štvrtina celkového objemu tokenov, čo len zvyšuje tlak na ich predaj.

Tento token má veľké plány

Tento token má veľké plány. Zdroj: btcetftoken.com/sk

Dokopy má Bitcoin ETF vyhradených 40 % tokenov na predpredaj, 10 % na likviditu, 25 % na spálenie a 25 % na stakovanie.

Majitelia tokenov ich teda môžu po zakúpení rovno stakovať, čiže zamknúť na určité časové obdobie s cieľom zarobiť viac týchto tokenov s očakávanou odmenou 87 % ročne. Aby ste mohli začať stakovať aj vy, máte na to ideálnu príležitosť. Momentálna cena tokenu BTCETF je na úrovni 0,0064 dolára, no cena vydrží ešte jeden deň, respektíve do vyzbierania 3,4 milióna dolárov. Hneď nato predpredaj vstúpi do poslednej fázy, kde vás token BTCETF vyjde na 0,0068 dolára. Dostupnejší, než je teraz tento token už nebude.

Investovať do Bitcoin ETF

Inovatívna herná platforma Meme Kombat vyzbierala 2,7 milióna dolárov

Kým Bitcoin ETF ťaží z očakávania pred schválením spotových bitcoinových ETF, projekt Meme Kombat vsádza na ďalšiu z obľúbených sfér súčasnosti. Tými sú meme a meme mince. Oproti ostatným natívnym kryptomenám z rovnakej kategórie ponúka Meme Kombat prepracované a ambiciózne pozadie. Spája svet stávkovania, hier a meme. Potenciál Meme Kombat neušiel ani kryptoanalytikom, ktorí tokenu predpovedajú 10x návratnosť investícií.

Ako vôbec budú hry na Meme Kombat fungovať? Prvá fáza po spustení pobeží na web 3.0 rozhraní, kde bude medzi sebou zápasiť 11 populárnych meme postavičiek. Súboje povedie umelá inteligencia a vy si budete môcť za pomoci natívnej mince MK na výsledok súbojov vsadiť. Princíp je veľmi podobný stávkovaniu v reálnom svete, no s tým rozdielom, že zápasy budú čisto v digitálnej forme.

Meme Kombat sa v predpredaji veľmi darí

Meme Kombat sa v predpredaji veľmi darí. Zdroj: memekombat.io/sk

Popularitu Meme Kombat zvyšuje nielen atraktívne spojenie viacerých oblastí, ale tiež jej transparentná štruktúra, vedenie projektu a výborné hodnotenia nezávislých auditov. Aj preto dokázal Meme Kombat v predpredaji vyzbierať 2,7 milióna dolárov. Investori už dnes kupujú tokeny MK za cenu 0,235 dolára a kým sa projekt nespustí, tokeny stakujú s očakávanou odmenou 317 %.

Blížiaci sa dátum ďalšieho navýšenia ceny tokenu na 0,246 dolára, ale aj potenciál rastu projektu sú jasnými znakmi, že Meme Kombat patrí na vrchol tých najlepších investičných možností pred začiatkom roku 2024.

Investovať do Meme Kombat

Meme Kombat je skvelou investičnou príležitosťou

Meme Kombat je skvelou investičnou príležitosťou. Zdroj: memekombat.io/sk

Ťažte Bitcoin revolučne, cez cloudový projekt Bitcoin Minetrix

Aktuálny stúpajúci trend ceny Bitcoinu núti investorov premýšľať nad možnosťami, ako zo situácie vyťažiť čo najviac. A keď vyťažiť, tak doslova. Ideálnu možnosť ťažby Bitcoinu a získavania odmien pre jednotlivcov ponúka projekt Bitcoin Minetrix.

Revolučná ťažba s Bitcoin Minetrix

Revolučná ťažba s Bitcoin Minetrix. Zdroj: bitcoinminetrix.com/sk

Bitcoin Minetrix chce spôsobiť revolúciu v sfére ťažby Bitcoinu a vrátiť ju naspäť do rúk bežných ľudí. Postupný vývoj štruktúry Bitcoinu spôsobil, že sa k jeho ťažbe dostanú hlavne veľké spoločnosti s drahými a výkonnými ťažiacimi zostavami. Bitcoin Minetrix chce tento stav narušiť tým, že jej vlastné ťažiace zostavy budú slúžiť vlastníkom kreditov na cloudovú ťažbu.

Tie ľudia získajú kúpou tokenu BTCMTX, ktorý keď spália, vymenia ho za spomínaný ťažobný kredit. S kreditom získajú určitý objem času, keď budú mať prístup k vzdialenej ťažbe Bitcoinu cez cloud a priame získavanie odmien.

Token ponúka zaujímavé možnosti

Token ponúka zaujímavé možnosti. Zdroj: bitcoinminetrix.com/sk

Kým sa však projekt naplno rozbehne, vlastníci tokenov majú možnosť čerpať odmeny stakovaním. Dnes môžu po vložení tokenov do staking poolu očakávať odmenu vo výške 119 % ročne. Po ukončení predpredaja plánuje Bitcoin Minetrix uviesť token na burzy, kde jeho cena môže byť oproti súčasnosti oveľa vyššia. Aby ste využili čo najvýhodnejšiu ponuku, zostáva si už len tokeny BTCMTX zaobstarať za aktuálnu cenu 0,121 dolára.

Investovať do Bitcoin Minetrix

Trojica kryptotokenov by tak pred začiatkom roku 2024 rozhodne nemala ujsť vašej pozornosti. Projekty týchto tokenov spájajú všetky atribúty, ktoré zapríčiňujú momentálny rast kryptotrhu – Bitcoin, spotové bitcoinové ETF a meme. Nezabudnite si tiež pred investovaním zvážiť všetky riziká a spraviť si vlastný prieskum trhu.

Článok vznikol v spolupráci s firmou Clickout.

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Investovanie do kryptomien je vysoko rizikové. Obzvlášť investovanie do predpredaja (ICO). Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

The post Ako nájsť tie najlepšie altcoiny pred začiatkom roka 2024? appeared first on KRYPTOMAGAZIN.